Invertor Huawei 36 KW trifazat SUN2000-36KTL-M3
8.900,00 Lei preț fără TVA
10.769,00 Lei (cu 21% TVA)
tbi bank info
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Certificat de conformitate
Greutate
43 kg
Dimensiuni
64,0 × 53,0 × 27,0 cm
Categorie Putere invertor
30-50 kW
Putere invertor
36.0 kW
Putere maximă invertor
40.0 kW peak
Randament maxim invertor
98.7 %
Tip de unda invertor
unda sinusoidala pura
Faza invertor
Trifazat
Numar de MPPT
4
Tensiune de lucru MPPT
200-1000 V
Curent de intrare Max
26 A
Tensiune de intrare Max
1100 V
Putere nominală de ieșire
36000 W
Curent de iesire Max
58.0 A
Distorsiune armonica totala
≤ 3 %
Grad de protecție
IP66
Brand
Huawei
🌞 Transformă energia solară în economii! 🌱
Îți prezentăm invertorul Huawei SUN2000-36KTL-M3 – soluția perfectă pentru a optimiza sistemele tale fotovoltaice! Cu o capacitate de 36 kW, acest invertor inteligent oferă o eficiență de conversie impresionantă, maximizând producția de energie solară.