Panou fotovoltaic Jinko Tiger Neo 480W - JKM480N-60HL4-V N-Type
249,00 Lei preț fără TVA
301,29 Lei (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Certificat garantie
Certificat de conformitate
SPECIFICATII TEHNICE
  • Brand: Jinko Solar
  • Model: JKM480N-60HL4-V
  • Putere maxima: 480W
  • Eficienta: 22.24%
  • Tipul celulei: monocristalina de tip N(N-type)
  • Numar de celule: 120 (6×20)
  • Dimensiuni: 1903×1134×30mm
  • Greutate: 24,2 kg
  • Sticla frontala: 3,2 mm, acoperire anti-reflex, transmisie ridicata, fier scazut, sticla calita