Panou fotovoltaic Longi 435 W LR5-54-HTH-435M Hi-MO 6
286,00 Lei / buc preț fără TVA
346,06 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Manual de instalare
Certificat garantie
Certificat de conformitate
🌞 Eficiență Maximă: Cu o putere de 435W, panourile Longi LR-66HTH sunt proiectate să valorifice fiecare rază de soare, asigurându-ți producție maximă de energie, chiar și în condiții meteorologice dificile.
Specificatii tehnice:
Greutate 20,8 kg
Dimensiuni 172,2 × 113,4 × 3,0 cm
Categorie Putere Panou
401-500 Wp
Tip panou
Monocristaline
Brand
Longi Solar
Putere panou 435W
Număr celule
108 (6 x 18)
Grad de protecție
IP68 – 3 diode bypass
Tensiune in circuit deschis (Voc)
39.33 V
Tensiune maxima (Vmp)
33.04 V
Curent de scurt circuit (Isc)
14.22 A
Curent maxim (Imp)
13.17 A
Eficienta modul
22.3 %
Tensiune maxima sistem
1500 V
Temperatura de operare
-40°C / +85°C
NMOT
45 ± 2℃