Panouri fotovoltaice bifaciale LONGI LR-72HBD-550M
349,00 Lei preț fără TVA
422,29 Lei (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Certificat de conformitate
·        Model: LR5-54HBD-550
·        Putere maxima Pmax: 550 W
·        Tensiune Vmp: 41.95 V
·        Intensitate Impâ: 13.12 A
·        Tensiune circuit deschis Voc: 49.80 V
·        Scurtcircuit Isc: 13.99 A
·        Eficienta: 21.3 %
·        Greutate : 32.6 Kg
·        Dimensiuni: 2278 x 1134 x 35 mm