Panouri fotovoltaice JINKO 455W N-Type Tiger Neo JMK455N-54HL4R-V
307,00 Lei / buc preț fără TVA
371,47 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Certificat garantie
Certificat de conformitate
Caracteristici principale;
1. **Eficiență ridicată**: Cu o putere nominală de 455 W, aceste panouri sunt capabile să transforme o proporție mare din lumina solară în energie electrică.
SPECIFICATII TEHNICE
  • Brand: Jinko Solar
  • Model: JKM455N-54HL4R-V
  • Putere maxima: 455W
  • Eficienta: 22.77%
  • Tipul celulei: monocristalina de tip N(N-type)
  • Numar de celule: 108 (2×54)
  • Dimensiuni: 1762×1134×30mm
  • Greutate: 21 kg
  • Sticla frontala: 3,2 mm, acoperire anti-reflex, transmisie ridicata, fier scazut, sticla calita