Panouri fotovoltaice LONGI 555W bifaciale LR5-72HGD-555M
355,00 Lei / buc preț fără TVA
429,55 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Taxa de timbru verde este inclusa in preț.
Panourile solare Longi 555W LR-72HGD-555W sunt componente esențiale pentru sistemele de energie solară, destinate eficientizării producției de energie electrică din surse regenerabile.
- *Dimensiuni*: 2278 mm x 1134 mm x 30mm
 - *Greutate*: Aproximati 31,8 kg
- 36 buc/palet
Avantaje:
- Capacitate de generare mare de energie, optimizată pentru diverse condiții de iluminare.
- Fiabilitate și durabilitate îmbunătățite, adaptate pentru condiții meteorologice diverse.
- Reducerea costurilor pe termen lung datorită eficienței ridicate.
1. Capacitate: Fiecare panou are o putere nominală de 555W, ceea ce îl face potrivit pentru utilizarea în aplicații rezidențiale și comerciale de mari dimensiuni.