Panouri fotovoltaice LONGI 580w LR-72HGD-580M bifaciale
401,00 Lei / buc preț fără TVA
485,21 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Taxa de timbru verde este inclusa in preț.
Panourile solare Longi 580 W LR-72HGD-580W sunt componente esențiale pentru sistemele de energie solară, destinate eficientizării producției de energie electrică din surse regenerabile.
- Putere nominală*: 580 W
- *Dimensiuni*: 2278 mm x 1134 mm x 30mm