BMS Control Box pentru baterie Deye BOS-G HV, HVB750V/100A-EU
3.190,00 Lei / buc preț fără TVA
3.859,90 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Manual de instalare
Certificat de conformitate
Procedura garantie
Compatibil cu invertor Deye high voltage
Control Box BOS-GBS pentru Baterie Deye BOS-G HV, HVB750V/100A-EU
Cutie de control a clusterului de baterii cu tensiune inalta, conforma standardelor europene.
  • Tensiune de Operare: 120750Vcc
  • Curent Nominal de Incarcare/Descarcare: 100A
  • Curent Maxim de Incarcare/Descarcare: 125A
  • Rating Intrare CC: 122%V/4.15A
  • Interval de Temperatura de Operare: 20~55C
  • Protectie: IP20
  • Dimensiuni (L/A/H): 440x 570 x 150mm