Panou fotovoltaic Longi 570w bifacial LR5-72HGD-570M HI-MO
339,00 Lei / buc preț fără TVA
410,19 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Certificat de conformitate
🌞 Eficiență Maximă: Cu o putere de 570W, panourile Longi LR5-72HGD sunt proiectate să valorifice fiecare rază de soare, asigurându-ți producție maximă de energie, chiar și în condiții meteorologice dificile.
Descrierea produsului
Brand LONGI SOLAR
Model LR5-72HGD-570M
Putere maxima Pmax 570 W
Tensiune Vmp 43.0 V
Intensitate Imp 13.26 A
Tensiune circuit deschis Voc 51.19 V
Scurtcircuit Isc 14.05 A
Eficienta 22.1 %
Greutate  31.8 Kg
Dimensiuni 2278 x 1134 x 30 mm