Panouri fotovoltaice JA SOLAR 410W monofaciale JAM54S30
219,00 Lei / buc preț fără TVA
264,99 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Panourile solare Ja Solar 410 W JAM54S30 sunt o alegere excelentă pentru cei care doresc o soluție eficientă și de încredere pentru generarea energiei solare. Ele oferă un echilibru perfect între performanță, durabilitate și costuri, fiind potrivite atât pentru aplicații rezidențiale, cât și comerciale.Panourile solare Ja Solar 410 W JAM54S30 sunt module fotovoltaice monocristaline, cunoscute pentru eficiența și fiabilitatea lor în generarea energiei solare. Iată o descriere tehnică a acestora:
 Specificații Tehnice
1. Tip Panou: - Monocristalin
2. Putere Nominală:- 410 W (watt)
3. Dimensiuni:1722 mm x 1134 mm x 30 mm (lungime x lățime x grosime).