Panouri fotovoltaice LONGI 440W bifaciale LR8-48HGD-440M
309,00 Lei / buc preț fără TVA
373,89 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Certificat garantie
Certificat de conformitate
SPECIFICATII TEHNICE
·        Putere nominală: 440 W
·        Eficiență modul: ≈ 22,3%
·        Tehnologie celule: n-type TOPCon (HPDC – High Performance Dual Contact)
·        Construcție: Sticlă-sticlă, Bifacial
·        Dimensiuni: 1.762 × 1.134 × 30 mm
·        Greutate: 23,0 kg
·        Tensiune sistem maximă: 1.500 V DC
·        Conectori: MC4-EVO2, cabluri 1,4 m309
·        Garanție performanță: 30 ani (peste 87% eficiență după 30 ani)
Descriere tehnică: a panourilor solare LONGI LR8-48HGD-445M
Putere nominală: 440 W, ceea ce le permite să îndeplinească cerințe energetice variate.