Panouri fotovoltaice LONGI 445W bifaciale LR8-48HGD-445M
309,00 Lei / buc preț fără TVA
373,89 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
  • ·        Putere nominală: 445 W
    ·        Eficiență modul: ≈ 22,3%
    ·        Tehnologie celule: n-type TOPCon (HPDC – High Performance Dual Contact)
    ·        Construcție: Sticlă-sticlă, Bifacial
    ·        Dimensiuni: 1.762 × 1.134 × 30 mm
    ·        Greutate: 23,0 kg
    ·        Tensiune sistem maximă: 1.500 V DC
    ·        Conectori: MC4-EVO2, cabluri 1,4 m309
    ·        Garanție performanță: 30 ani (peste 87% eficiență după 30 ani)
    Descriere tehnică a panourilor solare LONGI LR8-48HGD-445M
     Putere nominală: 445 W, ceea ce le permite să îndeplinească cerințe energetice variate.