Panouri fotovoltaice LONGI 535W LR5-66HTH-535M
369,00 Lei / buc preț fără TVA
446,49 Lei / buc (cu 21% TVA)
tbi bank info *Timbrul verde este inclus in pret
BT Direct Rate online
Fisa tehnica
Certificat de conformitate
Taxa de timbru verde este inclusa in preț.
Panou fotovoltaic Longi LR5-66HTH-525M
SPECIFICAȚII MECANICE:
Orientare celule:132 (6×22)
Cutie de jonctiune    IP68
Cablu :  4mm2, +400, -200mm/±1400mm lungimea poate fi personalizata
Greutate: 26 kg
Panourile fotovoltaice LONGI 535W LR5-66HTH-535M sunt foarte apreciate datorită performanței și eficienței lor, fiind utilizate pe scară largă în instalațiile de energie solară. Iată câteva specificații tehnice relevante pentru aceste module. Panourile sunt construite pentru a rezista condițiilor meteorologice severe, având o clasificare IP68 pentru protecția împotriva apei și a prafului.LONGi oferă o garanție de 25 de ani pentru puterea de ieșire a panoului.
Dimensiune : 2094×1134×35mm